Програма «Елеватор-2022: формула ефективності»: тільки експертно і через призму досвіду

Вже за кілька тижнів – 16 лютого відбудеться професійний практикум для учасників елеваторного бізнесу – «Елеватор-2022: формула ефективності», який пройде в рамках виставки «Зернові технології» в Києві.

 

Для обговорення останніх тенденцій в елеваторній та суміжних галузях запрошені провідні експерти з багаторічним досвідом:

Олександр Лавринчук, голова ГС «Асоціація елеваторів України»

Леонід Козаченко, президент ВГО «Українська аграрна конфедерація»

Родіон Рибчинський, аналітик зернового ринку, міжнародний експерт FAO (OOH), президент «Союзу виробників харчової промисловості України»

Анна Кухарчук, адвокат, керуючий партнер ЮК «Надійний правовий партнер»

Олег Нестеров, координатор комітетів УКАБ

Світлана Фесенко, експерт з розробки та впровадження міжнародних систем якості та безпечності харчової продукції на зернопереробних підприємствах та елеваторах (ISO ДСТУ 22000:2019 та ISO/TS 22002-1)

Руслан Демчук, регіональний менеджер компанії KMZ Industries, екс керівник елеваторів «Мрія Агрохолдинг» та «Нібулон»

Ярослав Штика, незалежний експерт та радник Асоціації елеваторів України з питань будівництва та експлуатації елеваторів

Сергій Береза, керівник технічного відділу заводу LUBNYMASH

Володимир Бунецький, експерт з біоенергетики, консультант з виробництва та використання біопалива, переведення зернових сушарок на тверде біопаливо та сушіння зерна твердим біопаливом

Микола Отенія, директор елеватора СФГ «ЮЛІЯ»

Дмитро Ніколаєв, сільгоспвиробник (1000 га), керував будівництвом зернового терміналу ЗТК «Деметра»

Анатолій Гайворонський, керівник ФГ «Гайворонського А.І.»

В ході конференції буде представлено дві повноцінні сесії – «Ринок зерна, розвиток елеваторної галузі, законодавчі та юридичні аспекти функціонування сільськогосподарського ринку» та «Формула ефективності елеватора».

Ґрунтовно та змістовно будуть обговорюватися як глобальні теми – аграрна політика, законодавство та реформи, інфраструктура, так і конкретні – будівництво фермерських елеваторів, використання біопалива, сушіння зерна, оптимізація роботи діючих підприємств та багато ін. тем елеваторного та сільського господарства.

Програма «Елеватор-2022: формула ефективності»

Участь у практикумі приймуть представники фермерських господарств, елеваторних комплексів, компаній-виробників обладнання, вузькоспеціалізованих та всеукраїнських профільних організації.

Реєструйтеся на практикум «Елеватор-2022: формула ефективності» та отримайте не тільки актуальну інформацію про галузь, а і можливість поспілкуватися з фахівцями та запитати про їх власний досвід у побудові дійсно ефективних елеваторних підприємств.

Умови участі

Швидка реєстрація