Олега Клименка обрано президентом Асоціації елеваторів України

Організатора головного комунікаційного майданчика елеваторної галузі і керуючого партнера «ПроАгро Груп» Олега Клименка обрано президентом Асоціації елеваторів України, і з початку квітня він приступив до виконання своїх нових обов’язків. Організатора головного комунікаційного майданчика елеваторної галузі і керуючого партнера «ПроАгро Груп» Олега Клименка обрано президентом Асоціації елеваторів України, з початку квітня він приступив до виконання своїх нових обов’язків. 

За його словами, головною метою на новій посаді він наразі вважає координацію дій і сприяння діяльності підприємств елеваторної галузі з метою максимального підвищення ефективності їх роботи в умовах війни. 

Серед ключових завдань, які стоять перед Асоціацією, Олег Клименко бачить: 

   • проведення консультативної і аналітичної роботи;

   • створення інвестиційно привабливої програми післявоєнного відновлення галузі і її подальшого розвитку;

   • створення ефективної комунікації представників галузі з законодавчою і виконавчою гілками влади України, з міжнародними організаціями, інвестиційним і фінансовим бізнесом;

   • роботу над зміцненням національної і світової продовольчої безпеки.

«Для того, щоб позиція Асоціації елеваторів України авторитетно звучала на всіх рівнях, першочерговим завданням є об’єднати в її лавах більшості гравців елеваторного ринку країни, а також супутніх галузей, зокрема – виробників елеваторного обладнання, перевізників, переробників зерна і зернотрейдерів», - зауважив Олег Клименко. 

Він наголосив, що двері Асоціації відчинені для всіх зацікавлених підприємств, компаній і фахівців галузі. Разом голос елеваторників лунатиме гучніше, а досягнення цілей за рахунок синергії зусиль буде швидшим.