Мінагрополітики ініціювало підписання меморандуму з учасниками зернового ринку щодо обсягів експорту зерна в 2019/20 МР

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціювало підписання щорічного меморандуму з учасниками зернового ринку щодо обсягів експорту зерна в 2019/20 МР.

Попередньо запланували, що в вересні 2019 року відбудеться визначення прийнятних балансів експорту та підписання відповідних додатків. Про це 29 серпня повідомило ИА "АПК-Информ" з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

«Меморандум між Мінагрополітики та учасниками зернового ринку є важливим і традиційним документом, який цього року ми підпишемо вже в 9-ий раз. Всі попередні 8 років практика підписання була успішною і дозволяла нам взаємодіяти в рамках узгоджених позицій та забезпечувати як прогнозованість експорту, так і стабільність ринку зерна всередині країни», – розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Також повідомляється, що, за попередніми даними Мінагрополітики, очікуване виробництво зернових культур в Україні у 2019 р. складе 71,1 млн тонн, з них 27,8 млн тонн – пшениці.