Компанія Grain Alliance ввела в експлуатацію пункт навантаження зерна

Зернова компанія Grain Alliance ввела в експлуатацію пункт навантаження зерна у м. Яготин, Київська обл.

Про це повідомляє портал Agrotimes. Як зазначили в повідомленні,  об’єкт збудували за кілька місяців практично «з нуля» і проклали до нього нову гілку залізничної колії. Пункт складається з точки приймання зерна з автомобільного транспорту і точки навантаження у вагони. Також пункт включає в себе пультову, лабораторію, складське приміщення і два силоси місткістю понад 1 тис. тонн одночасного зберігання.

«Раніше ми навантажували вагони зерном за допомогою мобільного перевантажувального бункера «Ковчег». Новий пункт дав змогу пришвидшити відвантаження з 1 год. 40 хвилин до 40 хвилин. Таким чином збільшилась виробнича потужність відділення «Агросвіт» Баришівської зернової компанії. На об’єкті вже мали досвід навантаження вагонів. Найближчим часом плануємо маршрутні відправки», – зазначив інженер відділення «Агросвіт» Баришівської зернової компанії Віктор Краснюк.
Крім того, у майбутньому на зерновому пункті в Яготині компанія, окрім власного зерна, планує  відвантажувати сировину від сторонніх агровиробників, що збільшить його ефективність.